Свирида Світлана

Власник

Пріоритетним завданням для нашої команди є виготовлення якісної продукції за доступними цінами. Наша дружня команда справжніх професіоналів (дизайнерів і маркетологів, менеджерів та інженерів, і, звичайно, фахівців з виготовлення зовнішньої реклами) використовує у роботі тільки сучасні матеріали та новітні технології по виробництву рекламної продукції. Креативні дизайнери ТОВ «Факторія», враховуючи ваші побажання, підготують макети майбутньої реклами. А наші менеджери нададуть вам кваліфіковані поради при виборі матеріалів, щодо вдалого розміщення виробу та правильного його кріплення. 

Історія

ТОВ “Факторія” – це рекламне агентство, яке представлене на ринку з 1992 року. З 2001 року одним із напрямків роботи підприємства стало виробництво зовнішньої реклами.

У виробництві зовнішньої реклами більше 50% від загального обсягу робіт займає виготовлення світлових коробів, об’ємних літер, інформаційних табличок і т.д. Для якісного і швидкого виконання цих рекламних продуктів з 2009 року успішно використовується фрезерно-гравірувальний комплекс Multicam 3000.

Серйозним кроком у розвитку підприємства стало створення виробничої бази (площею понад 1500 кв.м), що дає можливість використовувати канальний принцип при виготовленні всіх видів візуальної реклами.

З 2005 року підприємство надає послуги по широкоформатному друку. В арсеналі підприємства друкуюча техніка японського виробництва Mimaki та Muton, чим досягається максимальна якість друку, розширенням від 360 до 1440 dpi, і шириною задруку 1600 – 3200 мм.

РА “Факторія” – засновник і учасник У/A/B/I. До послуг клієнтів дружній колектив професіоналів та однодумців. Наш продукт – це творчі та інженерні рішення при виготовленні рекламної продукції.


МИ-ВІДКРИТІ ДО СПІВРОБІТНИЦТВА!